Hotel Klenčí pod Čerchovem GAME
Hotel GAME ubytování Klenčí pod Čerchovem Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: -1 °C
Noční tepl.: -5 °C
Vítr: 16 m/s
 

Hotel GAME / Klenčí pod Čerchovem

Hotel se širokou nabídkou služeb pro soukromou i firemní klientelu. 

Hotel GAME se nachází v blízkosti malebného městečka Klenčí pod Čerchovem v cetrální oblasti Horního Chodska na úpatí Čerchova, nejvyšší hory Českého lesa (1042 m n m.) a je vzdálen jen 10 km od hraničního přechodu Klenčí - Lísková / Höll - Waldmünchen a 15 km od hraničního přechodu Folmava / Furth im Wald.

Klenčí pod Čerchovem hotel GAME ubytování :
V hotelu je připraveno ubytování v 28 dvoulůžkových pokojích (některé s možností přistýlky) a ve 2 apartmanech. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem a TV se SAT. Každý pokoj má vlastní balkon s krásným pohledem do krajiny.

Hotel GAME u Klenčí pod Čerchovem restaurace :
Hotel GAME nabízí svým hostům možnost posezení při dobrém jídle a pití. Stylově zařízená hotelová restaurace s kapacitou 70 míst a salonek 25 míst, sál pro společenské akce, rodinné oslavy či svatby s kapacitou 70 míst. V těsné blízkosti restaurace je z části krytá venkovní terasa oblíbená a žádáná zejména při grilování a společenských akcích často doplněných bohatými rauty. Hotelová kuchyně nábízí českou klasiku, zvěřinové a rybí i cizokrajné speciality, lehké těstovinové a zeleninové pokrmy, ale i nízkokalorická a dietní jídla připravována podle přání hosta.

Ubytování Český les hotel GAME služby firmám :
Hotel Game u Klenčí pod Čerchovem na česko-německém pomezí je častým místem pro konání školení, seminářů, pracovních zasedání, prezentačních akcí, kongresů a konferencí. Výhodou hotelu je široká nabídka doprovodných služeb, spojení školicích aktivit s relaxační a sportovní činností. Novinkou od roku 2006 je otevření nového kongresového sálu s kapacitou až 150 míst. K dispozici je kvalitní vybavení - flipcharty, promítací plátna, moderní audiovizuální technika, videoprojekce, dokonalé ozvučení + bezdrátové mikrofony, DVD, připojení na internet, kancelářský servis.

Dovolená v Českém lese Klenčí pod Čerchovem hotel GAME :
Hotel Game díky svému zázemí a vhodnému okolí poskytuje širokou nabídku pro oddech, relaxaci a sportovní aktivity. Součástí hotelu GAME je posilovna, sauna a solarium,možnost objednat masáže. 

Okolí hotelu GAME nabízí koupání jednak vlastní nebo v nedalekém Waldmünchen. Tenisové kurzy i turnaje - hala i dvorce. Golf Driving range 18-ti jamkové hřiště v německém Furth im Wald. Pořádání golfových turnajů. Turistika a cykloturistika - v recepci hotelu jsou k dispozici turistické trasy a cyklostezky. V blízkém okolí mnoho možností rybaření, zajištění povolení. Lyžování na české i na německé straně. Firemní sportovní akce, fotbalové i hokejové soustředění - hotelové zázemí, fitnes a masáže, možnost pronájmu fotbalového hřiště a nové sportovní haly 500 m od hotelu. Od října 2007 nový zimní stadion Domažlice, 9 km.

Hotel GAME ubytování Klenčí pod Čerchovem okolí :
Rybník Babylon na Domažlicku. Čerchov - rozhledny a vyhlídky 7 km od hotelu GAME. Chodský hrad - muzeum Domažlice 8 km. Zámek Horšovský Týn 14 km. Zřícenina hradu Rýzmberk 16 km. Rozhledna Bolfánek 26 km. Zřícenina Přimda 29 km. Golfové hřiště Alfrédov 31 km. Zámek a hrad Klenová 33 km. Klášter Kladruby 33 km. Hrad Švihov, město Klatovy a Klatovské katakomby - 35 km.

Hotel Klenčí pod Čerchovem GAME - K hotelu přísluší parkovištěHotel Klenčí pod Čerchovem GAME - disponuje restauracíHotel Klenčí pod Čerchovem GAME - disponuje vinárnouHotel Klenčí pod Čerchovem GAME -  je k dispozici připojení na internetHotel Klenčí pod Čerchovem GAME -  je k dispozici letní terasaHotel Klenčí pod Čerchovem GAME - golfHotel Klenčí pod Čerchovem GAME - disponuje kavárnouHotel Klenčí pod Čerchovem GAME - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Klenčí pod Čerchovem GAME - přijímá kreditní karty VISAHotel Klenčí pod Čerchovem GAME - tenis -poblíž hoteluHotel Klenčí pod Čerchovem GAME - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Klenčí pod Čerchovem GAME - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Klenčí pod Čerchovem GAME - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Klenčí pod Čerchovem GAME - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Klenčí pod Čerchovem GAME - na pokojích je telefon
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Domažlice

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com